هر چیزی که لازم است درباره ی مستند کارداشیان ها بدانید

📅 ارسال شده در ۱۰ آذر ۱۴۰۱ - 💬 0 دیدگاه

کارداشیان-جنر در سریال « کارداشیان ها » شبکه Hulu بازی می‌کنند، مجموعه‌ای مستند به سبک Reality Show که خانواده مشهور را از طریق روشن کردن نه تنها درام، بلکه زندگی روزمره و همه «چیزهای کوچک» ناشی از کارداشیان بودن، به نمایش می گذارند. این سریال در تاریخ 14 آوریل پخش شد و پخش قسمت های آن هر پنجشنبه ادامه دارد.

این برنامه قول داده است توضیحات بسیار مورد انتظار درباره مثلث عشقی کیم کارداشیان، پیت دیویدسون و کانیه وست، جشن ازدواج پر سر و صدای کورتنی کارداشیان و تراویس بارکر و همچنین تجارت میلیارد دلاری خانواده را پوشش دهد.

هیچ شکی در عامل سرگرمی نمایش وجود ندارد، زیرا خانواده در حوزه تلویزیون واقعیت بیش از حد واجد شرایط هستند. در واقع، قسمت اول “کارداشیان ها” به طرز چشمگیری تبدیل به پربیننده ترین نمایش هولو در ایالات متحده شده است.

سوال اینجاست که این سریال چگونه خود را از 20 فصل «همگام با کارداشیان ها» متمایز خواهد کرد؟

قبل از اینکه به دیدگاه جدیدی که «کارداشیان ها» به نمایش می گذارد، بپردازیم، نمی توانیمم لحظات نمادین بی شماری از «KUWTK» را برای شما تصدیق نکنیم. دنیای فرهنگ پاپ همیشه سپاسگزار است که کیم از اینکه اقیانوس گوشواره‌های الماسش را بلعیده بود وحشت کرد، زیرا این موضوع به ما واقعیت نمادین کورتنی را نشان داد.

مردم می‌توانند به مضحک بودن خانواده بخندند و به راه بیهوده‌ای که میلیاردها دلار جمع‌آوری می‌کنند نگاه کنند. اما حقیقت این است که آنها زنان تاجر موفقی هستند و «کارداشیان ها» این را به نمایش می گذارد. کریس جنر ممکن است چارچوبی را به آنها داده باشد و ویدیوی کیم به شهرت برسد، اما موفقیت باورنکردنی لوازم آرایشی کایلی و خط لباس SKIMS کیم کارداشیان تنها به این موارد نسبت داده نمی شود. این زنان خون، عرق و اشک را در تجارت خود ریخته اند و این داستان های موفقیت آنان برای زنان در همه جا الهام بخش خواهد بود.

دو قسمت اول سریال بر روی سه خواهر کارداشیان متمرکز است: کورتنی، کیم و کلوئه (اگرچه کریس، کندال جنر و کایلی جنر هنوز به طور عمیق خود را نشان نداده‌اند، اما مطمئناً آن ها نیز خواهند آمد).

همانطور که هر کسی که با “KUWTK” آشناست می‌داند، ادعای اینکه اسکات دیسیک رفتار بدی با پارتنر سابق خود، کورتنی داشته است، دست کم گرفتن است. این زوج بار دیگر همه چیز را پشت سر گذاشته اند و نمایش قبلی اغلب نارضایتی کورتنی از رابطه این دث زوج را نشان می داد.

نمایش “کارداشیان ها” نشان می دهد که نمای رسانه ای رمانتیک اطراف کورتنی و تراویس در واقع درست است. اگرچه بوسه‌های ساخته‌شده‌شان می‌تواند بیش از پیش گیرا باشد، همه خواهران او و حتی مادرش از اینکه کورتنی بالاخره یک رابطه سالم پیدا کرده است که شادی خالص را برای او به ارمغان می‌آورد، هیجان‌زده هستند.

کورتنی در مورد خودش گفت: «از دختری که بالاخره می‌داند پارتنرش لیاقتش را دارد متنفر نباشیم.»

قسمت دوم ما را به پشت صحنه تجربه کیم در آماده شدن برای میزبانی شنبه شب می برد. ما آشفتگی های قبل از نمایش، اضطراب مونولوگ نویسی را می بینیم و می دانیم که دغدغه اصلی کیم یافتن زمان برای مطالعه برای «بیبی بار» است که به امتحان دانشجویان سال اول حقوق نیز معروف است. با این حال، بینندگان می‌دانند که چه چیزی در راه است؛ یک بازی بی‌ضرر علاءالدین و یک بوسه روی صفحه با پیت که به زودی به یک رابطه تمام عیار تبدیل می‌شود. اکنون، تماشای آن لذت بخش خواهد بود.

کلوئه در مورد مبارزه خود با اضطراب صحبت می کند و اینکه چگونه رسانه های اجتماعی مدرن مشکلات او را تشدید می کنند. برخی ممکن است زمانی که اساساً موانع مالی برای دسترسی به کمک ندارند، «یک درصد» از او شکایت کنند. با این حال، مشکلات عینی که افراد با آن روبرو هستند، ثبات روانی را تعیین نمی کند و بیماری روانی واقعاً می تواند هر کسی را تحت تأثیر قرار دهد. امیدواریم، دیدن مبارزات ذهنی در موقعیت‌هایی که انتظار نمی رود آشکار می‌شوند و شنیدن صحبت‌های صادقانه کلوئه در مورد آن، با کسانی که در موقعیت‌های مشابه هستند هم‌خوانی داشته باشد.

البته این نمایش 100% معتبر نیست. هر نمایش واقعی باید شامل مباحث اغراق‌آمیز و موضوعات درام‌آمیز باشد. اما از سوی دیگر، در هر داستان مقداری حقیقت وجود دارد. دیدن پشت صحنه زندگی کارداشیان نشان می دهد که ما از برخی جهات با آنها تفاوت چندانی نداریم. «کارداشیان‌ها» خانواده را همان‌طور که هستند به تصویر می‌کشد: خواهران، مادران، مدیران عامل، مردم؛ در حالی که به طور همزمان جزئیات پشت سر تیترهای بحث‌برانگیز را به ما می‌دهد. این ترکیبی از ارتباط و سرگرمی چیزی است که کارداشیان ها را بسیار موفق می کند و قالب مستند و تمرکز بر زندگی روزمره به سادگی این سریال جدید را به سطح بالاتری می رساند. ما فکر نمی‌کنیم که هرگز بفهمیم که چقدر از آنچه آنها به اشتراک می‌گذارند حقیقت است، اما واقعاً آیا این مهم است؟

طرفداران پر و پا قرص کارداشیان و مشترکین هولو که هیچ چیز بهتری برای تماشا ندارند و همه افراد در این بین پیشنهاد می کنند که این نمایش را تماشا کنید. ممکن است آن را به طرز مشمئز کننده‌ای دور از دسترس بیابید، اما ممکن است آن را به اندازه کافی سرگرم‌کننده بیابید که به بقیه جهان در همگام شدن با کارداشیان‌ها بپیوندید.

 

 

 کیم کارداشیان در سپتامبر 2020 اعلام کرد که نمایش واقعی (Reality Show) آنها سال بعد به پایان می رسد.

اما ما می‌دانستیم که کیم، کلوئه، کورتنی، کندال، کایلی و کریس (و همکاران) نمی‌توانند برای مدت طولانی از دنیای تلویزیون واقعیت دور بمانند. بله، پخش فصل دوم کارداشیان ها نزدیک است.

و اگر تریلر موردی باشد، می‌توان مطمئن بود که بعد از یک فصل اول دراماتیک، خانم‌های کارداشیان واقعاً بهترین زندگی خود را در این قسمت دوم دارند.

ما اکنون با تریلرها و تیزرهای مختلفی برای فصل 2 کارداشیان ها، که به عنوان “یک مجوز همه جانبه” برای زندگی هر یک از اعضای خانواده توصیف شده است، در حالی که امپراتوری های مختلف تجاری خود را اداره می کنند و عشق پیچیده خود را هدایت می کنند، برکت داریم.  زندگی می کند.

زنان خانواده کارداشیان – کورتنی، کلوئه، و کیم کارداشیان و کریس، کندال و کایلی جنر- را در شدیدترین حالت خود به نمایش می گذارد. و این بار، شعار این است: «فصل جدید، بدون محدودیت».

به‌جای تریلرهای معمولی دراماتیکی که از خانواده کارداشیان به آن عادت کرده‌ایم، در تریلر فصل جدید، ما Khloé را می‌بینیم که در یک مهمانی است، کیم لحظات هیجان‌انگیز حرفه‌ای را با Skims نشان می‌دهد، و البته، کورتنی PDA با همسر جدید Travis Barker ظاهر می شود.

در یک لحظه دراماتیک تر، می شنویم که Khloé به کیم می گوید: «او از ما برای بیش از 100 میلیون دلار شکایت می کند. و ما سرنوشت خود را به دست افراد تصادفی می سپاریم. اگر از ما متنفر باشند چه؟!»

5 / 5. 10

✍️ دیدگاه کاربران در رابطه با این مطلب

😍 شاید علاقه مند باشید...