رقابت سلبریتی ها به اندازه فرش قرمز و اسکار بخشی از هالیوود است.

چه خنجر زدن از پشت، چه دزدی یا نشان دادن نفرت از رسانه های اجتماعی، برخی از مشاجرات بین این ستاره ها انفجاری و بسیار علنی بوده است.

در اینجا نگاهی به مواردی از شدیدترین دشمنی های سلبریتی ها در تمام دوران می اندازیم.

 

‏Paris Hilton و Nicole Richie

دوست صمیمی دوران کودکی پاریس هیلتون و نیکول ریچی، زمانی که هر دو در سال 2003 در فیلم “زندگی ساده” فاکس با هم بازی کردند، بر تلویزیون تسلط داشتند. اما در اوج شهرت، این دو به طور ناگهانی درگیر جنگ شدند.

هیلتون در بیانیه ای برای مطبوعات در آوریل 2005 گفت: “این راز بزرگی نیست که من و نیکول دیگر با هم دوست نیستیم.”

به گفته مجله پیپل، ریچی از توجه رسانه ها به هیلتون حسادت می کرد، از اینکه به برخی از رویدادهای هیلتون دعوت نشده بود و از اینکه او در حضور هیلتون در برنامه «شنبه شب زنده» شبکه NBC در فوریه 2005 شرکت نکرد، عصبانی بود. بنابر گزارش ها، ریچی یک مهمانی برای جشن گرفتن حضور هیلتون در برنامه اسکچ برگزار کرد و به دنبال آن نوار جنسی بدنام هیلتون در سال 2003 نمایش داده شد.

منبع پیپل گفت: پاریس بسیار آسیب دیده بود.  “او نیکول را دوست دارد، اما معتقد است که باید عذرخواهی کند.”

از آن زمان، آن دو دو فصل دیگر از «زندگی ساده» را ساختند و حتی فیلمبرداری کردند.  ریچی در سال 2014 در برنامه “Watch What Happens Live” از براوو به اندی کوهن گفت که اگرچه او و هیلتون هر روز با هم صحبت نمی کنند، اما او را یکی از دوستان بسیار خوب خود می داند.

ریچی گفت: “پاسخ کوتاه این است که من مدتی است با او صحبت نکرده ام. اما ما دوستان خیلی خوبی هستیم و من او را دوست دارم و خانواده اش را دوست دارم و برای او احترام زیادی قائلم.”

 

‏Sylvester Stallone و Richard Gere

سیلوستر استالونه و ریچارد گیر قرار بود در سال 1974 در فیلم «اربابان فلت‌ بوش» با هم بازی کنند تا اینکه این دو در صحنه فیلم با هم به توافق نرسیدند.

سیلوستر در سال 2006 گفت: “ما هرگز آن را شکست ندادیم.”

درام به طور فزاینده ای آشفته می شد. ظاهراً این دو بازیگر به خاطر ریختن روغن مرغ نیز با هم درگیر شدند.

سیلوستر در همان مصاحبه گفت: «من داشتم یک هات داگ می خوردم و [ریچارد] با نصف مرغی که با خردل پوشانده شده بود و چربی تقریباً از لفاف آلومینیومی بیرون می ریخت به داخل می رود. من گفتم، آن چیز در همه جا چکه خواهد کرد. گفت: نگران نباش.  گفتم: “اگر روی شلوارم بریزد، خودت میدانی.” او گازی به مرغ می زند و چربی و خردل روی ران من فرود می‌آید. من او را با آرنج به کنار سرش زدم و اساساً او را از ماشین بیرون کردم.»

 

‏Martha Stewart و Gwyneth Paltrow

این مربیان سبک زندگی از سال 2014 به این سمت رفته اند. همه چیز از زمانی شروع شد که مارتا استوارت به دلیل راه اندازی کسب و کار سبک زندگی خود، گوپ، گوئینت پالترو را به شدت مورد انتقاد قرار داد.

او به مجله پورتر گفت: “او یک ستاره سینما است. اگر به بازی خود اطمینان داشت، سعی نمی کرد مارتا استوارت باشد.”

زمانی که استوارت دستور پخت پایی به نام “زوج آگاهانه” را منتشر کرد که مدت کوتاهی پس از درخواست پالترو از کریس مارتین درخواست طلاق داد، در مجله زندگی مارتا استوارت منتشر شد، به نظر نمی رسید که سرعت این درام کند نشده است و این شکست را “جلوگیری آگاهانه” نامید. یک ماه بعد، پالترو دستورالعمل مشابهی را برای “کیک مرغ زندانی” منتشر کرد، که احتمالاً مدت زمان استوارت را که در سال 2004 در زندان گذرانده بود به اتهام کلاهبرداری به تمسخر می گرفت.

 

‏Taylor Swift و Kanye West

این دشمنی حماسی از زمانی که کانیه وست به طرز بدنامی سخنرانی تیلور سویفت را در مراسم اهدای جوایز موسیقی ویدئویی MTV در سال 2009 قطع کرد، ادامه داشت. این دو در سال بعد به صورت علنی آرایش کردند و وست حتی در سال 2015 در مورد ساخت موسیقی جدید با سوئیفت صحبت کرد. وست به رایان سیکرست گفت: “او می خواهد وارد استودیو شود و ما قطعا وارد استودیو می شویم. من در مورد موسیقی نخبه گرایی ندارم، تبعیض قائل نیستم.”

اما برنامه های موسیقی آنها پس از انتشار آهنگ “مشهور” توسط وست در سال 2016 به سرعت از بین رفت. وست رپ کرد: “احساس می کنم من و تیلور هنوز ممکن است رابطه جنسی داشته باشیم / چرا؟ من آن b—h را معروف کردم.”

سوئیفت در مراسم جوایز موسیقی آمریکا در سال 2016 در مورد بیزاری اش از اشعار بسیار پر سر و صدا بود، جایی که او وست را به تضعیف موفقیت خود متهم کرد. ماه‌ها بعد، همسر وست، کیم کارداشیان وست، به نبرد او گفت: او استراحت داد و چندین ویدیو از سوئیفت و وست را در مورد آهنگ بحث می‌کرد، جایی که به نظر می‌رسد او پیام آهنگ را تایید می‌کند.

 

‏Lauren Conrad و Heidi Montag

دقیقاً یک دهه از درگیری لورن کنراد و هایدی مونتاگ می گذرد که در سال 2007 در تلویزیون ام تی وی “تپه ها” مستند شد. کنراد پس از فصل دوم سریال واقعیت، زمانی که همسر مونتاگ، اسپنسر پرت، شایعه ای را منتشر کرد که کنراد، روابط خود را با مونتاگ قطع کرد. یک نوار جنسی با دوست پسر سابق جیسون والر ساخت.

به گزارش TMZ، کنراد و والر این شایعات را تکذیب کردند.  این ستاره واقعیت که طراح مد شد تا زمان ترک “The Hills” در سال 2009 فاصله خود را با این زوج حفظ کرد. اگرچه پرت و مونتاگ از آن زمان عذرخواهی کردند، پرت همچنان در مصاحبه ای با Complex در سال 2015 بر صحت این شایعه تاکید داشت.

پرت گفت: “لورن یک قاتل خونسرد است. این چیزی است که مردم به دست نمی آورند. او تو را در خواب می برد. او سعی کرد ما را نابود کند. اگر می خواهید موشک پرتاب کنید، من یک سلاح هسته ای پرتاب می کنم. من اینگونه عمل می کنم.”

 

‏Hilary Duff و Lindsay Lohan

دعوای هیلاری داف و لیندسی لوهان بر سر آرون کارتر در سال 2003 آغاز شد. داف در سال 2001 در مجموعه سریال داف از کانال دیزنی “لیزی مک گوایر” با کارتر آشنا شد و در نهایت به مدت یک سال و نیم با او قرار گرفت. بر اساس گزارش Buzzfeed، در نهایت کارتر، طبق گزارشات، از سر کسالت، داف را ترک کرد تا با لوهان باشد.

کارتر به داف برگشت و لوهان او را به دزدیدن دوست پسرش متهم کرد. اما داف در سال 2008 این اتهام را به مجله Allure رد کرد.

داف گفت: “من هرگز دوست پسر کسی را دزدیده ام! نمی دانم چطور این کار را می کنی!”

 

‏Kim Kardashian West و Chloë Grace Moretz

تنش بین کلوئه گریس مورتز و کیم کارداشیان وست در سال 2016 و پس از اینکه این هنرپیشه از سلفی برهنه وست که در توییتر منتشر کرد توهین شد آغاز شد.

مورتز توییت کرد: “تفاوت زیادی در احترام به پلتفرمی که به عنوان یک سلبریتی به شما داده می‌شود «شرم‌انگیختن شلخته» وجود دارد، کاری که من هرگز انجام نداده‌ام و هرگز انجام نمی‌دهم.”

وست به ادعای مورتز در توییتی پاسخ داد: “بیایید همه به @ChloeGMoretz در توییتر خوشامد بگوییم، زیرا هیچ کس نمی داند او کیست. پوشش شما بسیار زیباست.”

اگرچه مورتز هرگز پاسخی نداد، اما کل دشمنی را خنده‌دار یافت و به مجله Glamour گفت که از بیان نظر خود در مورد عکس خودداری می‌کند.

او گفت: “این تصویر با اعتماد به نفس بدن مرتبط نبود. “این یک #اعتماد به بدن یا #عشق که هستی نبود. این کار کمی فضولانه انجام شد، که من احساس کردم برای زنان جوان کمی نامناسب است.”

 

‏Elton John و Madonna

التون جان و مدونا برای مدت طولانی با هم دشمن بودند، اما این دشمنی در طول جوایز گلدن گلوب 2012 آشکارتر شد.

در طی مصاحبه ای با کارسون دالی، از جان پرسیده شد که چه کسی بیشترین شانس را برای برنده شدن در بخش “بهترین آهنگ اصلی” دارد. وقتی نام مدونا به میان آمد، او گفت که او شانسی برای برنده شدن ندارد.

مدونا در پاسخ گفت: “اینها حرف های جنگی هستند.”

او بعد از ظهر برنده این جایزه شد.

 

‏Katherine Heigl و Shonda Rhimes

درام بین بازیگر کاترین هیگل و تهیه کننده شاندا رایمز پس از اینکه هیگل نامزدی امی خود را برای شخصیتش ایزی استیونز در سریال “Grey’s Anatomy” در سال 2008 از شبکه ABC رد کرد، آشکار شد.

هیگل در بیانیه‌ای گفت: “احساس نمی‌کردم که در این فصل مطالبی به من داده شد تا نامزدی امی را تضمین کنم و در تلاش برای حفظ یکپارچگی سازمان آکادمی، نام خود را از رقابت کنار کشیدم.”

رایمز در سال 2010 پس از شش فصل به بازی هایگل در درام پزشکی پایان داد. خالق «آناتومی گری» با اپرا وینفری در مورد هیگل و نامزدی امی صحبت کرد و گفت که او از اقدامات او تعجب نکرده است.

4.5 / 5. 15

✍️ دیدگاه کاربران در رابطه با این مطلب

😍 شاید علاقه مند باشید...